بسیج کارکنان دانشگاه علم و صنعت ایران- تاریخچه
برگزاری جلسه فوق العاده بسیج کارکنان

حذف تصاویر و رنگ‌ها

جلسه فوق العاده بسیج کارکنان، مصادف با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان مورخ 5/9/86 برگزار شد .

در این جلسه که با حضور رئیس دانشگاه (دکتر جبل عاملی)، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه (حاج آقا فضلعلی)، مدیر دفتر ریاست (مهندس خالقی)، و دکتر نوری (رئیس دانشکده صنایع) و رحمانی (رئیس اداره حراست) و نیز اعضای شورای مرکزی بسیج کارکنان تشکیل شد، ابتدامحمود مرزی (فرمانده پایگاه بسیج کارکنان) گزارشی از وضعیت بسیج کارکنان ارائه نمود. وی توضیح داد که با گذشت شش ماه از راه اندازی بسج کارکنان تاکنون حدود200 نفر از کارکنان دانشگاه (125 نفر از برادران و 75 نفر از خواهران) به عضویت بسیج کارکنان در آمده اند و مطابق چارت تشکیلاتی سازماندهی شده اند.

دراین جلسه از ریاست دانشگاه درخواست شد ردیف بودجه ای برای سال آینده بسیج و برای بسیج خواهران مکانی مستقل در نظر گرفته شود. همچنین عضویت یک نفر از اعضای بسیج کارکنان در شورای فرهنگی دانشگاه درخواست شد.

پس از ارائه گزارش فرمانده بسیج، رئیس دانشگاه تأکید کرد انتظار می رود بسیاری از مشکلات دانشگاه با حضور بسیجیان رفع گردد و افزود: روحیه بسیجی یعنی تعهد به کار، انضباط کاری و انجام کار مفید و موثر و انتظار می رود با حضور بسیجیان، نمازهای جماعت باشکوه تر برگزار گردد.

دکتر جبل عاملی در رابطه با درخواست های بسیج درخصوص اختصاص ردیف بودجه برای سال آینده، اختصاص اتاق صندوق وام به بسیج خواهران، هماهنگی برای آموزش بسیج، راه اندازی سایت بسیج، دیدار با خانواده های شهدا و بسیجیان دانشگاه و برنامه ریزی برای فرزندان کارکنان بسیجی قول مساعد داد.

پس از ریاست دانشگاه حاج آقا فضلعلی مطالب کوتاهی در خصوص بسیج اظهار داشت.

نشانی مطلب در وبگاه بسیج کارکنان دانشگاه علم و صنعت ایران:
http://rds.iust.ac.ir/find.php?item=68.7962.10468.fa
برگشت به اصل مطلب